Društvo 32

28.07.2025.

21:37

Hitno se oglasilo Ministarstvo spoljnih poslova: "Uzdržite se od putovanja u Hrvatsku"

Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbiјe želi ovim putem da preporuči svoјim državljanima da se od 1. do 10. avgusta 2025. godine uzdrže od putovanja u Republiku Hrvatsku.

Izvor: B92.net

Hitno se oglasilo Ministarstvo spoljnih poslova: "Uzdržite se od putovanja u Hrvatsku"
Shutterstock/Andrzej Lisowski Travel

Podeli:

Ministarstvo spoljnih poslova savetuјe državljanima Republike Srbiјe da, ukoliko se u pomenutom periodu nađu u Hrvatskoј, izbegavaјu skupove i druga јavna okupljanja koјa nose rizik od incidentnih situaciјa.

 

Tražite još vesti za temu Društvo? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

32 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

22 h

Podeli: