Zimski sportovi

Petak, 13.01.2017.

20:28

Hokejaši Beograda poraženi u Debrecinu

Hokejaški klub Beograd poražen je od Debrecina 5:3 (0:1, 3:0, 2:2), na gostovanju u 34. kolu regionalne MOL lige.

Jedini srpski predstavnik je vodio posle prvih 20 minuta u Mađarskoj pogotkom Despotovića, ali domaćin preokreće rezultat u drugoj trećini preko Nemeta, Brauna i Šulca.

Na startu poslednje Kosurov povećava na 4:1 za Debrecin, Bjelogrlić i Tarkot smanjuju na gol zaostatka pred poslednjih šest i po minuta, ali tačku na meč u poslednjem stavlja svojim drugim golom Šulc.

HK Beograd je pretposlednji na tabeli sa devet pobeda iz 32 utakmice, dok je Debrecin šesti sa 18. trijumfa.

Lider DVTK ima 25 pobeda, a upravo njemu gostuje Beograd u subotu.