prethodna strana 1 od 15 sledeca idi na stranu
Poštovani posetioci, Završio se još jedan fenomenalni gren slem turnir za srpski tenis. Nikada naši teniseri nisu ostvarili

Postojeći komentari (4) | Pošaljite komentar

Pobeda Ane Ivanović na Rolan Garosu i plasman Jelene Janković i Novaka Đokovića u polufinale istog turnira još su glavna

Postojeći komentari (11) | Pošaljite komentar

Najbolji teniser sveta, Švajcarac Rodžer Federer, izjavio je da treći uzastopni poraz u finalu na Rolan Garosu neće uticati

Postojeći komentari (52) | Pošaljite komentar

Trijumfom nad najboljim teniserom sveta, Švajcarcem Rodžerom Federerom (6:1, 6:3, 6:0), Španac Rafael Nadal je potvrdio

Postojeći komentari (25) | Pošaljite komentar

Španac Rafael Nadal pobednik je Rolan Garosa, drugog Gren slem turnira u sezoni. On je u finalu savladao prvog tenisera

Postojeći komentari (133) | Pošaljite komentar

U muškom finalu u nedelju na Rolan Garosu srešće se dva tenisera o kojima se malo toga ne zna- Rafael Nadal i Rodžer Federer.

Postojeći komentari (28) | Pošaljite komentar

Najbolji srpski dubl igrač Nenad Zimonjić izgubio je i drugo finale na ovogodišnjem Rolan Garosu. Nakon što je u miksu sa

Postojeći komentari (17) | Pošaljite komentar

Prvenstvo Francuske u tenisu igra se od 1891. godine, a Srpkinja Ana Ivanović je 50. teniserka koja je uspela da trijumfuje

Postojeći komentari (41) | Pošaljite komentar

Ana Ivanović novi je šampion Rolan Garosa! Srpkinja je svoj prvi Gren slem osvojila savladavši u finalu 13. nositeljku Dinaru

Postojeći komentari (393) | Pošaljite komentar

Prvi teniser sveta Rodžer Federer pobedio je Francuza Gaela Monfisa rezultatom 6:2, 5:7, 6:3, 7:5 u polufinalu Rolan Garosa i