Crvena zvezda – Vojvodina 2:0 (1:0)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu u meču 22. kola Superlige Srbije – 2:0 (1:0).

Ben 18', Gobeljić 65'
  CZV   VOJ
  2 : 0
90' Kraj utakmice!
Pobeda Crvene zvezde na debiju Dejana Stankovića na stadionu "Rajko Mitić".
85' Zvezda želi treći gol
Zvezda napada i pokušava.

Crveno-beli konstantno imaju loptu u svom posedu.
74' Zvezda rutinira
Vojvodina ne može ništa sa igračem manje.

Zvezda ima posed i čuva prednost od dva gola.
65' Goooooool!
Crvena zvezda duplirala je prednost.

Strelac pogotka bio je Marko Gobeljić koji je sjajnim udarcem iz daljine duplirao prednost Zvezde.
Koreografija na početku drugog poluvremena
61' Vojvodina do kraja meča sa igračem manje
Gemović je isključen zbog drugog žutog kartona.

Startovao je nad Nikolićem, isekao kontru i zaradio isključenje.
60' Drinčić pripretio iz slobodnog udarca
Nikola Drinčić oprobao je udarac iz slobodnog udarca sa preko 25 metara, ali je lopta otišla pored gola.
53' Mirno na startu drugog dela igre
Za sada bez uzbuđenja u drugom poluvremenu.
46' Počelo je drugo poluvreme
Nastavlja se meč između Crvene zvezde i Vojvodine.
Pogled na sever

45' Kraj prvog poluvremena
Crvena zvezda vodi golom Bena.
43' Rockov brani šut Bena
El Fardu Ben ponovo je oprobao udarac iz daljine.

Pokušao je da plasira loptu u gornji levi ugao, ali je to pročitao Rockov.
43' Rockov brani udarac Bena
El Fardu Ben ponovo je oprobao udarac iz daljine. Pokušao je da plasira loptu u gornji levi ugao, ali je to proèitao Rockov.
37' Rodić "ostao kratak"
Ben je centrirao, Jovanèiæ je zakaèio loptu, a Rodiæ nije uspeo da smesti loptu u mrežu sa nekoliko metara razdaljine.
Gol Bena
30' Nikolić pogađa stativu
Sjajno igra Nikolić u prvih pola sata.

Probio je po levoj strani, šutirao iz ofsajda, ali je pogodio stativu.
27' Nova šansa za Zvezdu
Đurič i Saničanin izbacuju na petercu loptu ispred Pavkova.
22' Pavkov propušta veliku šansu
Milan Pavkov izbegao je ofsajd u 22. minutu, dobio odličnu loptu od Veljka Nikolića, ali je loše šutirao i Rockov mu je odbranio udarac.
18' Goooool!
El Fardu Ben dovodi Crvenu zvezdu u vođstvo.

Gavrić je centrirao sa leve strane, Saničanin je zakačio loptu i ona je pala na nogu Benu, koji udarcem iz prve dovodi Zvezdu u vođstvo.
16' Zvezda ima inicijativu
Gavrić je pogodio živi zid iz slobodnog udarca.

Zvezda polako preuzima kontrolu nad utakmicom.
8' Prvi udarac Zvezde na gol
Gavrić je odličnom fintom izbacio desnog beka Vojvodine, odložio za Bena, čiji udarac je izblokiran i Zvezda je izborila prvi korner.

Vojvodina je lako otklonila opasnost.
6' Prva šansa za Zvezdu
Milunović je posle centaršuta Gavrića poslao loptu na peterac, ali je prvi do nje stigao Drinčić i glavom je smireno vratio Rockovu.
2' Opasnost pred golom Zvezde
Vojvodina je već u prvom napadu imala veliku šansu za pogodak.

Šutirao je Đuričin sa deset metara, ali je njegov udarac izblokiran, posle čega je Vojvodina dobila korner.

Drinčić je izveo dva kornera zaredom, ali su defanzivci Zvezde oba puta otklonili opasnost.
1' Počela je utakmica
Sa zakašnjenjem od nekoliko minuta.

Milanu Rodiću dodeljena je plaketa za 100 odigranih utakmica u dresu Crvene zvezde.