Ponedeljak, 17.01.2011.

12:32

IWBL: Pobeda Partizana

Košarkašice Partizana savladale su ekipu Čelika rezultatom 73:64 (20:25, 19:10, 12:17, 22:12) u 15. kolu regionalne lige.

Najefikasnija u timu Marine Maljković bila je Butulija sa 21 poenom, Jankovićeva je postigla 11, Dabovićeva 10.

Sa druge strane, briljirala je Graham sa 26, dok je Pilav ubacila 12 poena. Tokom celog prvog poluvremana, „crno-bele“ su bile u rezultatskom zaostatku i tek su tri minuta pred pauzu stigle do prednosti.

U nastavku se vodila velika borba da bi u poslednoj četvrtini košarkašice Partizana zaigrale znatno bolje i slomile otpor rivalkama.

Partizan je na drugom mestu na tabeli sa istim brojem bodova kao prvoplasirani Gospić, ali utakmicom više.

Partizana Galenika: Beronja 5, Vučković 6, Stoun 5, Bučevac, Butulija 21, Radić 8, Prćić 7, Dangubić, Karakašević, Janković 11, Mur 6, Dabović 10.
Čelik: Irišković 8, Bajrogić, Laić, Vidović 6, Selimspahić, Stupar, Pilav 12, Ristić 8, Halimić, Kovačević 4, Graham 26.