Sreda, 05.08.2020.

21:25

Mladost u nadoknadi do preokreta, TSC lako s Radom

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na gostovanju Radnik iz Surdulice sa 3:2.

Izvor: PT

Autor: PT

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Gostujuća ekipa bila je pred porazom međutim u nadoknadi drugog poluvremena uspela je da izjednači, a potom i odnese celi plen.

Heroji Mladosti su čuveni Obiora Odita i Babić koji su golove postigli u 91. i 94. minutu.

Prethodno su strelci za Radnik bili Makarić u 44. i Mitošević u 80. minutu.

Fudbaler TSC iz Bačke Topole nastavili su sa dobrim partijama i ovoga puta bolji su bili od Rada – 3:1.

Gosti su na Banjici uspeli da slave sa igračem manje pošto je Balaž u 21. minutu dobio crveni karton. Na njihovu sreću, već tada su vodili 2:1.

Konačan rezultat postavio je Lukić u 75. minutu.

Pobede u drugom kolu još su ostvarile ekipe Javora, Spartaka iz Subotice i Proletera.