Petak, 10.07.2020.

09:32

Golman Juventusa kod 0:2 se "rugao" Rebiću: Gubite, ne foliraj se VIDEO

Zanimljiva scena dogodila se u derbiju Italije u trenutku kada je Juventus vodio 2:0 protiv Milana.

Izvor: MS

Autor: MS

Golman Juventusa kod 0:2 se
Photo by Marco Luzzani/Getty Images

Na startu drugog poluvremena pogodio je Kristijano Ronaldo, a njegov saigrač na golu Vojćeh Ščesni iskoristio je to da se "naruga" napadaču Milana Antu Rebiću.

Rebić je pokušao da iznudi penal, ali je za simuliranje dobio žuti karton, što je iznerviralo poljskog čuvara mreže.

"Gubite 2:0, nemoj da se foliraš", rekao mu je Ščesni, aludirajući da je sve gotovo.

Samo osam minuta kasnije Milan je golovima Zlatana Ibrahimovića, Franka Kesija i Rafaela Leaa preokrenuo rezultat, a onda je Rebić stavio tačku u 80.

Milan je napravio veliki preokret 4:2.

Pitanje je samo da li je Rebić "vratio" Ščesnom?