Subota, 18.11.2017.

16:38

Crvena zvezda je protiv Rada sa 2:0 povela iz penala u 20. minutu, a ekipa Rada je ostala sa igračem manje na terenu.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

YTSS / AM Video 7S

Aleksandar Lutovac je dobio žuti karton, a Srđan Ajković crveni.

Penal je dosuđen zbog povlačenja Srđana Babića u kaznenom prostoru Rada, ali je Ajković dobio crveni karton nešto kasnije. Verovatno je reč o prigovoru glavnom arbitru Petru Piperu, ali ostaje nejasno šta je vezni igrač rada rekao glavnom sudiji da zaradi isključenje.

Zvezda je prethodno dala gol već u četvrtom minutu, a na 3:0 je povisio Boaći. Uprkos isključenju, Rad je u 40. minutu uspeo da smanji prednost na 3:1 golom Lutovca.