Subota, 29.04.2017.

20:31

Barnli na korak od opstanka, Luka promašio zicer

Fudbaleri Barnlija pobedii su u gostima Kristal Palas sa 2:0 u 35. kolu i tako došli nadomak opstanka u Premijer ligi.

Getty Images

Golove za Barnli postigli su Ešli Barns u osmom minutu i Andre Grej u 85.

Barnli je ovom pobedom došao do 14. mesta i sada ima 39 bodova, jedan više od šesnaestoplasiranog Kristal Palasa.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao je ceo meč za Kristal Palas. Reprezentativac Srbije imao je šansu da donese izjednačenje, ali je u 37. minutu promašio čist zicer – posle odbitka šutirao je pored desne stative.

Do kraja susreta ‘Orlovi’ nisu uspeli da pronađu rešenje i da dođu do gola, što je kaznio Grej koji, pet minuta pre kraja, postavlja konaćan rezultat

Barnli će u narednom kolu dočekati Vest Bromvič Albion, dok će Kristal Palas gostovati Mančester sitiju.

1.Čelsi 33 25 3 5 69:29 78
2.Totenhem 33 22 8 3 69:22 74
3.Liverpul 34 19 9 6 70:42 66
4.Mančester Siti 33 19 8 6 63:35 65
5.Mančester Junajted 33 17 13 3 50:24 64
6.Arsenal 32 18 6 8 64:40 60

7.Everton 34 16 10 8 60:37 58
8.VBA 34 12 8 14 39:43 44