Četvrtak, 27.10.2016.

22:42

Slavlje Udinezea u Palermu posle preokreta

Fudbaleri Udinezea savladali su Palermo u gostima sa 3:1, u poslednjoj utakmici 10. kola italijanske Serije A.

Getty images

Gosti iz Udina do trijumfa su stigli posle preokreta koji su kompletirali u poslednjih 15 minuta.

Ekipa Palerma dobro je otvorila meč i delovalo je da će prekinuti seriju slabih rezultata kada je Nesterovski u 10. minutu pogodio za 1:0.

Ipak, domaćin nije izdržao do poluvremena, pa je Tero u 36. minutu izjednačio rezultat.

U 74. minutu preokret je doneo mladi Francuz Seko Fofana posle asistencije Halfredsona, da bi isti igrač pet minuta kasnije i postavio konačan rezultat. U samom finišu domaćin je ostao sa desetoricom posle isključenja Salaija.

Ekipa Udinezea je sada 12. na tabeli sa 13 bodova, a Palermo je pretposlednji sa 6 bodova i samo jednom pobedom.