Ponedeljak, 13.04.2015.

15:33

JSL: Pazar u seriji, Frajder junak

Fudbaleri Novog Pazara slavili su na gostovanju Jagodini 3:1, dok je Mladost u Lučanima savladala Voždovac 3:2, u mečevima 22. kola Jelen Super lige.

Pazarci su tako nastavili sa odličnim partijama, pošto su zabeležili četvrtu uzastopnu pobedu, čime su smanjili zaostatak za četvrtoplasiranom Vojvodinom na samo bod.

Gosti su poveli preko Radivojevića u 20. minutu i držali prednost na svojoj strani sve do samog finiša susreta, ali je onda Đurić u 76. minutu doneo izjednačenje 'Ćuranima'.

Ipak, samo pet minuta kasnije Mihajlović je zatresao sopstevnu mrežu i vratio prednost na stranu gostiju, da bi Kecap u prvom minutu nadoknade potvrdio trijumf Pazaraca i ostavio Jagodinu na osmom mestu.

Jednako uzbudljiv duel viđen je i u Lučanima, jer su domaći preko Jovanovića i Gavrića u prvih dvadesetak minuta igre stvorili dva gola prednosti. Međutim, Odita je u 37. minutu vratio goste u igru, a onda, posle pet minuta igre u nastavku, svojim drugim pogotkom vratio utakmicu na 'početak'.

Činilo se da će se duel u Lučanima završiti upravo tim rezultatom, ali je ondra Frajdej u 90. minutu doneo veliku radost za domaće.

Od 16 časova OFK i Partizan igraju svoj meč na Vračaru, dok kolo zatvara duel Čukaričkog i Rada dva časa kasnije.

Preostale četiri utakmice kola odigrane su u četvrtak, a kolo je bilo podeljeno zbog mečeva Kupa Srbije i uskršnjih praznika.

Crvena zvezda je sa 3:1 pobedila Borac i tako se primakla na dva boda od Partizana, dok su na preostale tri utakmice viđena ukupno tri gola. Radnički iz Niša je pobedio Spartak sa 1:0, istim rezultatom Napredak je bio bolji od Vojvodine, dok su Radnički 1923 i Donji Srem igrali bez golova.