Subota, 28.02.2015.

22:54

L1: Asistencija Pešića za bod

Fudbaleri Tuluza spaslsi su se poraza od Sent Etjena u 88. minutu 1:1 (0:1), a asistent kod izjednačujućeg gola bio je Aleksandar Pešić.

Prethodno su gosti poveli na isteku prvog dela igre, kada je Maks Gradel uspešno realizovao penal, da bi Pešić uposlio Akpa Akproa u samom finišu za vredan bod.

U preostalim mečevima 27. kola Lige 1, Bordo je remizirao sa Remsom 1:1, Lans je poražen minimalnim rezultatom od Rena na svom terenu, Evijan je slavio u Mecu 2:1, dok je Lorijen bio siguran protiv Bastije 2:0.

Osim Pešića, svih 90 minuta za Tuluz odigrao je i Uroš Spajić i zaradio žuti karton, dok je Pavle Ninkov presedeo meč na klupi.

Važnu pobedu u borbi za opstanak zabeležio je Evijan, na gostovanju poslednjeplasiranom Mecu 2:1, dok, posle poraza Liona na otvaranju dana, Pari Sen Žermen ima šansu da izbije na čelo tabele, ukoliko slavi u Kneževini protiv Monaka.