Subota, 24.01.2015.

18:21

Jokanović za 34' od 0:2 do 7:2!

Engleski Votford, koji sa klupe predvodi Slaviša Jokanović, savladao je u subotu ekipu Blekpula 7:2 u Čempionšipu.

Jokanovićev tim je do velike pobede stigao nakon što je gubio 2:0 na poluvremenu, na svom Vikaridž roudu!

Votford je sedam golova dao u rasponu od samo 34 minuta, seriju je u 47. minutu otvorio, a u 81. zatvorio Igalo, koji je postigao ukupno četiri gola.

Strelci su bili još Dinej, Vidra i Angela, dok su Orlandi i Dejvis bili strelci za goste. Srpski fudbaler Vujadin Savić je sa klupe gledao rapsodiju svog Votforda u drugom poluvremenu.

Votford se trećom pobedom u poslednja četiri kola vratio u igru za plej-of, ima 47 bodova na šestom mestu, samo četiri manje od lidera Bornmuta, a tri više od Vulverhemptona, koji je prvi "ispod" crte.

Mladi srpski golman Marko Dmitrović sačuvao je mrežu na svom debiju na golu Čarltona, imao je dve intervencije na gostovanju kod Vulverhemptona, Brentford je slavio u Noriču 3:1, dok je Vigan poražen od Hadersfilda na svom terenu 1:0.