Nedelja, 14.09.2014.

15:00

Kalčo: Prva pobeda Sampdorije

Fudbaleri Sampdorije pobedili su ekupu Torina 2:0 (1:0) u drugom kolu italijanske Serije A.

Prednost ekipi Siniše Mihajlovića doneo je Manolo Gabijadini golom iz slobodnog udarca u finišu prvog dela igre, da bi se tim rezultatom otišlo na odmor.

Imali su gosti nekoliko prilika da izjednače, ali je konačan rezultat meča postavio Stefano Okaka-Čuka desetak minuta pre kraja meča, iz drugog šuta svog tima na gol u meču.

Nenad Krstičić dobio je šansu od 76. minuta meča umesto Pedra Obajanga, dok je s druge strane Nikola Maksimović odigrao ceo susret.

Sampdorija posle dva kola ima četiri boda, dok su "Bikovi" zabeležili poraz i remi.