Subota, 13.09.2014.

19:37

Autogol spasao Romu u Empoliju

Fudbaleri Rome zabeležili su drugu pobedu u Seriji A, minimalnim rezultatom slavili su u Empoliju.

Rimljani su uz mnogo sreće osvojili tri boda u drugom kolu jer ih je domaćin u potpunosti nadigrao, ali je presudio autogol Luiđija Sepe u nadoknadi prvog poluvremena.

Roma je retko pretila, ali je dva puta Maikon imao sjajne šanse da donese bar bod "vučici", međutim, nije bio precizan.

Adem Ljajić igrao je do poslednjih deset minuta kada ga je zmenio Žervinjo. Srpski reprezentativac je imao 2-3 dobre situacije, ali su odbrana i golman Empolija dobro reagovali.

Roma posle dva kola ima maksimalan učinak bez primljenog gola, dok s druge strane Empoli nema nijedan bod niti je postigao gol.