Subota, 30.08.2014.

22:49

Serija A: Romi derbi sa 'Violom'

Fudbaleri Rome pobedili su Fiorentinu sa 2:0 u derbi meču prvog kola italijanske Serije A.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Roma je tako najavila da će ponovo biti glavni konkurent aktuelnom šampionu Juventusu, a gol vredan tri boda postigao je Naigolan u 28. minutu.

Pre ovog duela, upravo je Juventus novu sezonu otvorio trijumfom na gostovanju Kjevu.

Posle jedne akcije po levoj strani i dobre šanse za Žervinja, Naingolan je naleteo na odbitak i poslao je u mrežu između nekoliko defanzivaca gostiju. Konačan rezultatat u samom finišu meča postavio je Žervinjo na asistenciju upravo Naingolana.

Srpski internacionalac Adem Ljajić u igru je ušao u 77. minutu, kada je zamenio Iturbea.

U nedelju se nastavlja prvo kolo Serije A, a u prvom terminu od 18 časova sastaju se Atalanta – Verona i Milan –Lacio.

Od 20.45 na programu je još šest utakmica.