Ludilo na startu i pobeda Malage

Fudbaleri Malage pobedom nad Atletik Bilbaom u spektakularnom meču otvorili su novu sezonu u španskoj Primeri.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Malaga je na domaćem terenu slavila rezultatom 1:0, u utakmici u kojoj je viđeno mnogo uzbuđenja.

Španska liga počela je posle više od tri meseca pauze, a već prvi duel pokazao nam je zbog čega je verovatno najbolja na svetu.

Pobedonosni pogodak za domaće postigao je Alberto u 35. minutu kada je uspeo da realizuje odbitak posle promašenog penala.

Drugi deo igre obeležila je veoma grupa igra Malage, zbog čega su u finišu isključeni Duda i Antunjes (obojica dobila direktan crveni karton).

Međutim, ni tada nije bio kraj uzbuđenjima, pošto je u 95. minutu poništen pogodak ni manje ni više nego golmana Bilbaa Gorhe Iraisosa.

U toku vikenda nastavlja se prvo kolo Primere.