Utorak, 12.08.2014.

23:25

Flečer i Felaini srušili Valensiju

Fudbaleri Mančester Junajteda bili su uspešni u generalnoj probi pred start Premijer lige, pošto su na savladali Valensiju 2:1 (0:0).

Bio je ovo debi Luja van Gala na legendarnom 'Teatru snova', a on je navijačima pokazao kako izgleda igra njihovog tima u formaciji 3-4-1-2.

Junajted je bio bolji rival, a prvih 45 minuta obeležio je promašaj Runija sa penala. Ipak, njegov kiks ispravlja Flečer na startu nastavka. Rodrigo donosi izjednačenje u 71. minutu, da bi konačan rezuttat postavio Felaini u nadoknadi.

Junajted, koji je tokom leta dobio sve utakmice i osvojio veliki turnir u SAD, otvara novu sezonu fudbala na Ostrvu u subotu od 13.45, kada im u goste stiže velški Svonsi.