Ponedeljak, 11.08.2014.

09:21

Partizan oštećen za penal u finišu?

Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac posle preokreta sa 3:1, ali su bili veoma blizu da već na startu prvenstva naprave kiks.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Meč je igran na stadionu Obilića na Vračaru, a najpre su domaći poveli u preko Tripkovića u 74. minutu, ali je samo pet minuta kasnije Stošić smestio loptu u svoju mrežu.

Preokret ’crno-belima’ doneo je Volkov u drugom minutu nadoknade, da bi prva tri boda za vicešampiona potvrdio rezervista Beko Fofana.

Međutim, pre pogotka levog beka gosti su tražili penal, posle centaršuta Lazovića i pokušaja Luke da loptu zahvati glavom. Napadač Partizana promašio je loptu, ali je ona pogodila Stošića u ruku.

Kakvo je Vaše mišljenje, da li je sudija mogao da pokaže na belu tačku?