Subota, 15.02.2014.

23:19

Ikardi iz ofsajda za trijumf Intera

Fudbaleri Intera zabeležili su drugu uzastopnu pobedu u Seriji A, a prvu u gostima posle četiri poraza, pošto su savladali Fiorentinu u derbiju 23. kola - 2:1.

'Ner-azuri' su ovim trijumfov prišli 'Violi' na pet bodova i vratili se u borbu za Evropu.

Ekipa Valtera Macarija bila je bolji rival u prvom poluvremenu, a posle nekoliko propuštenih šansi precizan je bio Rodrigo Palasio. Huan Kuardado izjednačio je u drugom minutu nastavka, da bi konačan rezultat meča postavio Mauro Ikardi u 65. minutu, iz ofsajda.

Nagatomo je uposlio Ikardija koji je bio korak ispred našeg Nenada Tomovića, ali arbitri nisu reagovali pa je pogodak priznat.

Zdravko Kuzmanović odigrao je ceo meč za goste iz Milana, dok je Tomović zamenio Rodrigesa u 62. minutu.