Nedelja, 03.11.2013.

15:54

JSL: Čuka potonula u Subotici

Najveće iznenađenje nove sezone Superlige, ekipa Čukaričkog zabeležila je drugi uzastopni poraz, u poslednjoj utakmici 11. kola izgubili su od Spartaka (3:0).

Izvor: SV

Autor: SV

Subotičani su tako ostali neporaženi u četvrtoj uzastopnoj utakmici, što ih dovodi na šesto mesto tabele, tik iza tima sa Banovog Brda.

Nakon prvog poluvremena bez golova, od 67. do 79. minuta usledio je blickrig Spartaka, golove su postigli Stefan Cicmil, Veseljko Trivunović i Miloš Džugurdić.

Čukarički je novim porazom, posle onog u prošlom kolu od Voždovca, propustio šansu da se približi vodećem Partizanu, u odnosu na koga ima tri boda manje.