Subota, 06.10.2012.

19:42

Evijan preokretom pobedio Monpelje

Fudbaleri Monpeljea izgubili su na domaćem terenu od ekipe Evijana sa 3:2, u drugoj utakmici sedmog kola prvenstva Francuske.

Izvor: JM

Autor: JM

Aktuelni šampion Francuske nastavlja sa očajnim partijama u domaćem prvenstvu, iako su u prošlom kolu savladali Nansi.

Činilo se da će Monpelje zabeležiti rutinsku pobedu jer je na poluvremenu vodio sa 2:1, međutim, neugodni Evijan zaigrao je odlično u nastavku i napravio veliki preokret zahvaljujući raspoloženom Kelifi, koji je postigao het-trik.

Poveli su gosti odličnim golom Kelifija u 31. minutu. Za samo devet minuta golovima Estrada u 37. i Kamare u 42. minutu Monpelje je preokrenuo rezultat. U drugom poluvremenu odlični Kelifi je doneo pobedu svojoj ekipi, golovima u 62. i 90. minutu.