Subota, 05.05.2012.

19:52

PLS: Nišlije blizu Jelen Superligi

Fudbaleri niškog Radničkog zadržali su prvo mesto na tabeli Prve lige Srbije i sve su bliži plasmanu u Jelen Superligu.

Nišlije su u 28. kolu igrali nerešeno 3:3 sa Mladenovcem, ali je najbliži pratilac Donji Srem izgubio u gostima od Proletera sa 2:1.

Do poslednjih nekoliko minuta u Nišu gosti iz Mladenovca su imali prednost od 3:1, ali su od 89. minuta usledila dva brza gola, za novi bod.

"Fenjeraš" Srem je nastavio sa lošim rezultatima pošto je na domaćem terenu sa 0:3 izgubio od Kolubare. Izgubio je i Sinđelić od Bežanije sa 1:1, dok su samo Čukarički i Mladost jedini igrali bez golova. Minimalne pobede zabeležili su Radnički iz Sombora nad Bežanijom, kao i Inđija nad Novim Sadom.