Nedelja, 11.12.2011.

18:19

Sulejmani promašio penal

Ekipa Ajaksa trijumfovala je na gostovanju u Valvijku sa 1:0, a jedini gol postigao je igrač domaće ekipe Gi Ramos u 42. minutu.

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

Povremeni reprezentaativac Srbije Miralem Sulejmani, koji je u sjajnoj formi ove sezone, promašio je penal u 65. minutu, da bi posle dva minuta bio zamenjen.

Penal je dosuđen posle prekršaja Banđara, koji je dobio direktan crveni karton. Inače na tri meča odigrana u nedelju, viđeni su crveni kartoni. Utreht i Fejnord odigrali su 2:2, a na kraju meča isključen je igrač domaćih Bulthuis.

Venlo je sa 2:0 savladao Rodu, za koju je od devetog minuta igrao Jagoš Vuković.

U 43. minutu isključen je golman gostiju Poljak Kješek, a strelac sa bele tačke bio je Magir. Zanimljivo je da je i Roda imala penal, ali je Junker bio neprecizan, kao i Slejmani u 65. minutu.