Nedelja, 10.07.2011.

21:48

Zvezdinih 'devet komada' petoligašu

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su austrijskog petoligaša Unteršicen sa 9:0 (6:0) u trećoj pripremnoj utakmici beogradskog tima.

Izvor: B92, crvenazvezdafk.com

Autor:B92, crvenazvezdafk.com

Četiri gola postigao je Slavko Perović, a po jedan pogodak dali su Janković, Binić, Vešović, Ignjatijević i Savio.

Trener Robert Prosinečki na je teren izveo Vesića, Stojkovića, Savija, Mihajlovića, Ignjatijevića, Kovačevića, Jankovića, Vešovića, Binića, Jeremića i Perovića i za 90 minuta nije napravio nijednu izmenu.

Prve minute u ’crveno-belom’ posle povrede odigrao je štoper Danijel Mihajlović, koji je došao iz Jagodine, dok je talentovani Filip Janković postigao svoj prvi seniorski gol.

Ostatak tima odradio je trening na terenu pored pod nadzorom Srđana Zirojevića. Crvena zvezda sledeću utakmicu igra u sredu od 17 časova, takođe u mestu Unteršicen, a rival je češki klub FK Slovačko.