Utorak, 02.02.2010.

17:31

Remi Voše, gol Bilbije iz kornera

Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 sa slovačkim Košicama u pripremnoj utakmici u turskoj Antaliji.

Utakmica će ostati upamćena po debitantskom golu novajlije u crveno-belom dresu, Nemanje Blibije, i to iz kornera u 23. minutu. Slovački tim je izjednačio pogotkom srpskog fudbalera Ivana Đokovića u 39. minutu.

U prvom poluvremenu, trener Branko Babić, je pružio šansu šestorici novih igrača u odnosu na jesenju polusezonu, a u nastavku su dobili šansu i ostali igrači koji su na pripremama u Turskoj. Makedonac Daniel Mojsov i Slaven Stjepanović nisu igrali zbog lakših povreda.

Košice odnedavno treniraju srpski stručnjaci Goran Milojević i Žarko Đurović, a u timu je i mladi reprezentativac naše zemlje Marko Milinković.