Nedelja, 01.03.2009.

15:32

Remi u Kuli

Fudbaleri Hajduka i Javora iz Ivanjice igrali su u Kuli nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 18. kola Jelen Super lige.

Gosti su tako propustili priliku da se učvrste na trećem mestu na tabeli i iskoriste činjenicu da je Crvena zvezda juče osvojila bod u duelu sa Partizanom. Fudbaleri Javora dobro su počeli utakmicu u Kuli i već u osmom minutu došli su u vodjstvo pogotkom igrača sredine terena Nikole Simića.

Nakon primljenog gola ekipa Hajduka krenula je sa ofanzivnijom igrom, što joj se isplatilo u 21. minutu, kada je Milan Davidov doneo izjednačenje.

U 68. minutu odbrambeni igrača Javora Goran Dragović zaradio je crveni karton, ali fudbaleri Hajduka u završnici utakmice nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost na terenu.

Hajduk - Javor 1:1

Banat - Borac 0:0
OFK Beograd - Rad 1:1
Napredak - Vojvodina 2:1
Jagodina - Čukarički 1:2
Partizan - Crvena zvezda 1:1

1. Partizan 18 11 5 2 33:9 38
2. Vojvodina 18 11 1 6 21:12 34