Subota, 14.02.2009.

21:35

Okser u seriji, i Nica do pobede

U 24 kolu francuske Lige 1 pobede su zabeležili Okser i Nica dok je na četiri meča bio identičan rezultat, 1:1.

Izvor: A. Kovačević

Autor:A. Kovačević

Okser je treće vezane pobede došao protiv Lila golovima u 30. i 35. minutu, dok je Nica gubila od Le Man u gostima ali je pogotkom Traorea u 90. minutu stigla do 2:1. Na mečevima Bordo – Grenobl, Kan – Lorien, Ren – Nansi i Valensijen – Nant bilo 1:1. Bordo je i četvrtu uzastopnu utakmicu ostao bez pobede, tako da Lion ima šansu da eventualnom pobedom u nedelju nad Avrom pobegne na šest poena prednosti.

U poslednjem meču Lige 1 u subotu PSŽ je na ’Parku prinčeva’ pobedio Sent Etjen 2:1. Parižani su poveli u 26. minutu, a strelac je bio Saho. Izjednačio je Paje u 34. minutu, a prednost u prvom poluvremenu domaćima je doneo Klemen tri minuta kasnije. Parižani sada na drugom mestu imaju samo jedan bod manje od sedmostrukog šampiona.

Okser – Lil 2:0 (2:0)