Aktuelno 5

20.03.2024.

12:47

Oglasio se čovek koji je napravio fotografije Kejt Midlton o kojima svi pričaju

Princeza Kejt i princ Vilijam viđeni su u prodavnici robne kuće u Vindzoru, nedaleko od njihove kuće, a sada se oglasio fotograf koji ih je snimio.

Izvor: b92.net/ Mirror

Oglasio se čovek koji je napravio fotografije Kejt Midlton o kojima svi pričaju
Profimedia

Podeli:

Nelson Silva je tokom vikenda snimio princezu Kejt i princa Vilijama u prodavnici. Tvrdnje da na snimku nije bila Kejt su, kaže, smešne i dodaje da je osoblje koje ju je tada prepoznalo "uzbuđeno", piše Miror.

Postoje razne teorije o snimku, a na društvenim mrežama se proširila glasina da nije u pitanju "prava" Kejt, već njena dvojnica. Nelson je rekao da je "zbunjen" tvrdnjama jer je pružio očigledan dokaz. On je rekao za San, koji je objavio snimak:

"Ovo je snimak na kome se jasno vide ona i Vilijam. Video sam ih svojim očima. Mislio sam da će se situacija smiriti nakon što je ovo objavljeno", rekao je on, prisećajući se kako je kraljevski par lepo razgovarao sa osobljem.

"Kada sam otišao da platim svoje proizvode, devojka za tezgom je bila toliko šokirana da je jedva disala. Svi su bili veoma uzbuđeni. Bila je zaista lepa atmosfera."

Kasnije je objasnio da, iako je kraljevski par izgledao opušteno i srećno, princ Vilijam je bio zaštitnički nastrojen prema princezi. Prestao je da ih snima jer nije želeo da ih dovede u nezgodnu situaciju.

"Kejt je samo htela da prošeta sa mužem. Izgleda dobro, a sada možete zaustaviti glasine", zaključuje on za Miror.

 

Podeli:

5 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Iran otvorio prolaz kroz Ormuski moreuz

Iranske vlasti dozvolile su prolaz brodovima koji prevoze osnovne životne namirnice i humanitarnu pomoć ka iranskim lukama preko Ormuskog moreuza, navodi se danas u pismu koje prenosi agencija Tasnim.

13:12

4.4.2026.

2 d

Svet

Još jedna zemlja ušla u rat protiv Irana?

Iranski državni mediji tvrde da su se Ujedinjeni Arapski Emirati pridružili ratu protiv Irana. Iranska državna televizija IRIB u objavi na američkoj društvenoj mreži Iks tvrdi da postoje dva dokumenta koja dokazuju ulazak UAE u rat protiv Irana.

11:33

4.4.2026.

2 d

Podeli: