Tuga 15

07.09.2024.

18:40

Zdravko Čolić nije bio na Borinoj sahrani: Poslao venac sa ovom porukom

Legendarni Bora Đorđević ispraćen je na večni počinak danas, 7. septembra, u 14.30 časova.

Izvor: Telegraf.rs

Zdravko Čolić nije bio na Borinoj sahrani: Poslao venac sa ovom porukom
Bus Plus Production/ATAImages

Podeli:

Na Gradskom groblju u Čačku okupili su se Borini najbliži, porodica, kolege, prijatelji i obožavaoci.

Pevač Zdravko Čolić bio je sprečen da dođe, ali je jednim gestom pokazao koliko je voleo Boru. Poslao je venac sa oproštajnom porukom:

"Mom dragom prijatelju Bori Čorbi, Zdravko Čolić", pisalo je na vencu, prenosi Telegraf.rs.

Tražite još vesti za temu Aktuelno? Bilo da vas zanima šta se ovo dešava u životima slavnih i poznatih, želite da pročitate zanimljivosti o kućnim ljubimcima ili vas privlače ozbiljnije teme poput nauke i istorije stranice rubrike Život imaju sadržaj baš za vas. Sve najnovije i najvažnije informacije, kao i mnogobrojne lajfstajl zanimljivosti.

15 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Turska postaje "novi Iran"?

Izraelski javni servis Kan News objavio je tvrdnje da se na teritoriji Turske obučavaju operativci Hamasa za upotrebu vatrenog oružja, što je još jedan pokazatelj da Izrael Ankaru vidi kao ozbiljnog rivala.

22:40

8.5.2026.

2 d

Podeli: