Aktuelno 0

21.07.2026.

13:51

Jeziva ispovest poznate glumice: Naoružani obožavalac pokušao da je otme na snimanju hit serije

Ešli Džonson, danas ugledna američka glumica, kao dečja zvezda doživela je ogromnu traumu na setu. Reč je o zastrašujućem događaju iz detinjstva, kada ju je jedan obožavalac zgrabio i pokušao da je otme tokom snimanja serije "Growing Pains" pred publikom.

Izvor: Jutarnji list/Tina Premec

Jeziva ispovest poznate glumice: Naoružani obožavalac pokušao da je otme na snimanju hit serije
Anna Webber / Getty images / Profimedia

Podeli:

Ešli Džonson je ispričala da je imala samo sedam godina kada se naoružani obožavalac izdvojio iz reda publike u studiju, zgrabio je i pokušao da je odnese tokom snimanja. Produkcija je prethodno primila dojavu da neko planira da donese pištolj na set, u kojoj je pisalo: "Dolazim na set i doneću pištolj... Ubiću neke od članova glumačke postave." Glumica tvrdi da je muškarac bio naoružan.

Možda vas zanima

"Bilo je to tokom moje prve godine u seriji, a do tada smo imali tek nekoliko večeri snimanja pred publikom", ispričala je Džonsonova u podkastu "Weird Kids", prenosi Fox Digital. U to vreme bezbednosne mere oko glumačke postave bile su znatno slabije nego danas, pa su glumci na putu ka studiju prolazili direktno pored publike.

Pošto je publika bila udaljena svega oko metar i po od glumaca dok su ulazili, Džonsonova kaže da je jedan muškarac iznenada nasrnuo na nju. Istakla je da je tada bila premlada da bi uopšte shvatila u kakvoj se opasnosti nalazi. Prisetila se da je "letela vazduhom" dok su pripadnici obezbeđenja pokušavali da savladaju osumnjičenog i obore ga na zemlju.

Možda vas zanima

"Hodala sam sa mamom i odjednom je neki čovek iskočio iz reda, zgrabio me, podigao me i počeo da trči. Sve čega se sećam jeste da je obezbeđenje posle nekog vremena nekako uspelo da ga sustigne. Nisam imala pojma šta se dešava, ali bila sam veoma uznemirena. Posle su razgovarali sa mnom i pitali me: 'Jesi li dobro?' Ja sam samo rekla: 'Mislim da ću upasti u nevolju.' Bio je naoružan. Uhvatili su ga. To je bilo najvažnije. Bio je pod uticajem nečega. Nije bio metamfetamin, ali bilo je nešto drugo, bio je neverovatno snažan", ispričala je glumica.

Prisetivši se svega danas, Džonsonova kaže da u tom trenutku nije odmah osetila strah jer je, kako sama kaže, tada bila veoma pristojno dete.

Džonsonova se glumačkoj postavi serije "Growing Pains" pridružila 1990. godine u ulozi Krisi Siver i postala najmlađa članica televizijske porodice uz Alana Tika, Džoanu Kerns, Kirka Kamerona, Trejsi Gold i Džeremija Milera.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Skupo, ali brzo

Džinovski Antonov An-124 stiže u pomoć

Avio-kompanije Erbas i Boing angažovale su transportni avion Antonov An-124, jedan od najvećih teretnih aviona na svetu, kako bi ubrzale isporuku ključnih delova za proizvodnju letelica i ublažile probleme u lancima snabdevanja.

10:36

20.7.2026.

1 d

Podeli: