11.05.2026.
14:48
Britni Spirs nakon priznavanja krivice: "Sve je to deo duhovnog putovanja" FOTO
Britni Spirs objavila je da prolazi kroz duhovno putovanje nakon što je priznala krivicu u slučaju vožnje pod uticajem alkohola, zbog čega joj je kazna ublažena.
Pevačica je u subotu na Instagramu objavila fotografiju zmije koju je videla u prodavnici kućnih ljubimaca dok je bila sa sinovima Šonom Prestonom i Džejdenom Džejmsom.
Uz fotografiju je napisala: "Zmije su simbol dobrog zdravlja, veće svesti i čiste sreće".
U istoj objavi zahvalila je prijateljima i ljudima koje je upoznala poslednjih meseci, dodajući:
"Tako sam prokleto zahvalna svojim prijateljima i toliko mnogo novih divnih ljudi koje sam upoznala kroz svoje duhovno putovanje... sve je to blagoslov pod maskom".
Britni Spirs je potom navela i da još uči kako da bude nežnija prema sebi i načinu na koji razgovara sama sa sobom.
Objava je usledila nakon što je priznala krivicu po optužbi koja je proistekla iz hapšenja 4. marta zbog vožnje pod uticajem alkohola. Njen advokat prihvatio je ponudu da se optužba preinači u blaži prekršaj, što je uobičajeno za osobe bez ranijih nesreća i sa nižim nivoom alkohola u krvi. Sud joj je odredio godinu neformalne uslovne kazne i obavezno pohađanje tromesečne škole o alkoholu.
- Britni Spirs se izjasnila povodom optužbe za vožnju pod dejstvom alkohola
- Britni Spirs posle hapšenja ponuđena uslovna kazna: Ovo je razlog
- Optužena Britni Spirs
Advokat Majkl Goldštajn rekao je za Page Six:
"Današnjim priznanjem krivice Britni je prihvatila odgovornost za svoje postupke".
Dodao je da je preduzela važne korake ka pozitivnim promenama, što se, kako je naveo, odrazilo i na odluku tužilaštva okruga Ventura da ublaži optužbu i odbaci optužbu za vožnju pod uticajem alkohola.
Spirs se 12. aprila dobrovoljno prijavila u rehabilitacionu ustanovu, a prvi put nakon izlaska viđena je 30. aprila.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar