Master Chef 0

07.05.2026.

20:46

Koga će portugalski desert odvesti na balkon, a koga u eliminacioni izazov?

U novoj epizodi "MasterChefa Srbija" na Prvoj televiziji u četvrtak od 22.00 videćemo deset najboljih takmičara pete sezone ovog izuzetnog kulinarskog šoua.

Izvor: B92.net, Prva TV

Koga će portugalski desert odvesti na balkon, a koga u eliminacioni izazov?
Printscreen/TV Prva

Podeli:

Iako je borba regija završena, najviše predstavnika ima tim SEVER - tu su Anđelina, Jovana, Pavle i Ivana. Ostale timove predstavljaju po dva preostala kandidata: iz tima BEOGRAD to su Amer i Jovan, ZAPAD CENTAR ima Ognjena i Milicu, dok su iz tima JUG ISTOK i dalje tu Dragana i Negica.

Kako MasterChef tradicija nalaže, prvi zadatak za najboljih deset je da se sami rangiraju od prvog do desetog mesta. Otkrijte kako su se takmičari međusobno rangirali, a onda i koji im je prvi zadatak ove večeri.

Sudije objavljuju da će ovo kuvanje obeležiti parovi - takmičari treba da se sami podele ko bi s kim voleo da kuva - pa se najboljih deset raspoređuju u pet parova.

Ispod zvona je današnji zadatak - portugalski desert Pastel De Nata. Najbolji u ovoj rundi odlaze na balkon, a u eliminaciji ih čeka još jedan desert - Crema Catalana.

Ostanite u četvrtak uz Prvu televiziju i saznajte ko je blistao u kuhinji, a ko će otići kući.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: