Aktuelno 1

24.09.2025.

16:00

Poznati pevač se rasplakao zbog Halida i njegove supruge: "Nažalost, Sejda nije dobro"

Legendarni pevač Halid Bešlić nalazi se na lečenju u bolnici, na odeljenju onkologije, a o njegovom stanju govorio je njegov dugogodišnji prijatelj i kolega sa estrade, Šerif Konjević.

Izvor: dnevno.hr

Poznati pevač se rasplakao zbog Halida i njegove supruge: "Nažalost, Sejda nije dobro"
Antonio Ahel/ATAImages

Podeli:

Kako je otkrio kroz suze, sa Halidom se čuo nedavno putem video poziva. "Čuli smo se i videli pre tri, četiri dana. Često se čujemo preko video poziva. Meni on izgleda dobro, za mene je on Halid i izgleda dobro. Nisam to često govorio, ali sam se znao našaliti na Halidovo ime. Evo, možete pitati i njega i njegovu porodicu, voleo bih da to Halid kaže", rekao je Konjević.

Iako je svestan da njegov prijatelj prolazi kroz težak period, Šerif veruje u njegov oporavak. "Pa on meni izgleda dobro, jednostavno nekog ko ti je prijatelj ne možeš doživljavati kao bolesnog, čak i ako ima problema... Nažalost, ima, ali ja verujem u Boga i tu završavam svoju rečenicu", poručio je emotivno.

Poznati pevač se rasplakao zbog Halida i njegove supruge: Nažalost, Sejda nije dobro
Antonio Ahel/ATAImages

"Želim da im Bog pomogne"

"Voleo bih, kad već pričamo o čoveku... Pustite čoveka da živi svoj život, sada mu je najpotrebnije da pročita nešto lepo. Halid čita svaki dan, on voli da čita", ispričao je Konjević, ne skrivajući emocije.

Dotakavši se zdravstvenog stanja Halidove supruge Sejde, rasplakao se i otkrio da je i ona bolesna. "Bili smo zajedno na moru dole, svaki dan smo bili zajedno. Sad Sejda, moja draga duša... Nažalost, Sejda nije dobro, i ona ima zdravstvenih problema. Tako da smo se dole družili i kupali. Nažalost, morali su da odu na preglede i eto, šta je – tu je. Želim da Bog pomogne i Halidu i Sejdi", rekao je Šerif.

Inače, menadžer je nedavno govorio o Halidovom zdravstvenom stanju i otkrio šta doktori planiraju. "Ide nabolje, on ima mnogo nade, imamo je i mi, tako da doktori planiraju da ga puste malo kući. Dobro je reagovao na ovu terapiju koju su mu sada dali u bolnici. Čak planiraju da ga puste da ode malo kući, da se odmori od bolnice, pa će dalje doktori videti šta i kako, ali kako sada stvari stoje – ide nabolje", rekao je Damir Ramljak za In magazin.

1 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: