Aktuelno 6

11.05.2025.

20:32

Princ od Vranje zablistao na tirkiznom tepihu sa srpskom zastavom VIDEO

U Bazelu je svečano otvorena Pesma Evrovizije 2025, a glamurozni tirkizni tepih okupio je delegacije iz oko 40 zemalja.

Izvor: B92.net

Princ od Vranje zablistao na tirkiznom tepihu sa srpskom zastavom VIDEO
Profimedia

Podeli:

Učesnici su se predstavili publici i medijima šetajući najdužim tirkiznim tepihom u istoriji takmičenja, dok su hiljade obožavalaca i novinara iz celog sveta pratili ovaj spektakularni uvod u evrovizijsku nedelju.

Na svečanom otvaranju Evrovizije 2025. u Bazelu, među brojnim delegacijama, pažnju je privukao i srpski predstavnik – Stefan Zdravković, poznatiji kao Princ od Vranje. U elegantnom odelu, s osmehom na licu i vidno uzbuđen, pojavio se na tirkiznom tepihu, gde je voditeljki poljubio ruku i izjavio:

"Toliko sam uzbuđen i zahvalan što sam ovde. Osećam se kao kod kuće, što je i slogan Evrovizije", rekao je Zdravković, a potom se obratio i prisutnoj publici: "Vi ste srce ovog takmičenja i hvala vam."

Dok je silazio sa bine, voditelj iz studija je dodao s osmehom: "Kakva kosa. To je dobra kosa."

Ceremonija se održava u srcu Bazela, na prostoru sajma i kongresnog centra Messe Basel, i zvanično označava početak evrovizijske nedelje koja će se završiti velikim finalom 17. maja.

Stefan Zdravković predstavlja Srbiju pesmom "Mila", a publiku i fanove je dodatno iznenadio potpuno novim nastupom – drugačijim i vizuelno svežijim u odnosu na onaj s kojim je trijumfovao na nacionalnom takmičenju "Pesma za Evroviziju".

Podeli:

6 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: