Aktuelno 0

19.03.2025.

14:04

Poznato kada će biti sahranjeni članova benda DNK: Evo gde će počivati

Andreja Đorđevski, pevač benda DNK i Saraja Projovska, vanredni profesor Fakulteta muzičkih umetnosti, biće sutra sahranjeni u Skoplju.

Izvor: Tanjug

Poznato kada će biti sahranjeni članova benda DNK: Evo gde će počivati
Tanjug/AP Photo/Armin Durgut

Podeli:

Detalje sahrane Đorđevskog saopštila porodice, a profesorke Projovske Fakultet muzičkih umetnosti u Skoplju.

Sara i Andrej su stradali u katastrofalom požaru u diskoteci Puls u Kočanima.

Sara će biti sahranjena u 12 sati na groblju u Lisicama, a njeno telo će pre toga biti izloženo u tamošnjoj crkvi Sv. Petra i Pavla.

Andrejeva porodica je saopštila da će njegovo telo biti izloženo sutra u 10 sati u skopskoj kapeli Butel, preneli su skopski mediji.

Mladi bubnjar u bendu DNK Đorđe Đorđev biće sahranjen takođe sutra na gradskom groblju u Strumici.

U štipskoj crkvi u Novom Selu od 9 do 11 časova biće izložena tela Filipa Stevanovskog i Aleksandra Kolarova, koji su bili u sastavu DNK benda, a u isto vreme u hramu „Svete Trojice” u Štipu biće izloženo telo Aleksandra Efremova, koji je takođe bio deo benda.

Podeli:

loader

0 Komentari

Možda vas zanima

Sledi potop?

Upozoreni smo: Spojiće se nebo i zemlja FOTO/VIDEO

U ovom trenutku na zapadu Srema, u delovima Bačke, na južnom i istočnom obodu Beograda ima snažnih grmljavinskih sistema uz vrlo obilne pljuskove, a moguća je i lokalna pojava grada.

19:48

23.4.2025.

1 d

Svet

Preokret: Skače cena goriva

Evropski berzanski indeksi su danas u blagom padu nakon dvodnevnog perioda rasta, dok je na tržištu istovremeno zabeležen porast cena nafte i zlata.

12:36

24.4.2025.

1 d

Podeli: