Nova vest
close

Piksi o EURO i Vidiću

sport

Piksi o EURO i Vidiću

"Sve ciljeve koje sam postavio kada sam postao selektor sam ostvario - plasman na Mundijal u Katar, zatim u A ligu nacija medju 16 najboljih u Evropi i istorijski plasman na EURO posle 24 godine", rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojkoviæ Piksi.

Stojkoviæ je prokomentarisao i izjavu Nemanje Vidiæa da je njegov struèni štab za dve godine u Savezu zaradio 16 miliona evra.

"Moja plata nikad nije bila problem, niti sme da bude problem, ali kad je Vidiæ u pitanju, ja sam obeæao da æu kada se vratim iz Hamburga posle žreba, odgovoriti jer sam s njegove strane "prozvan". Ljudi æe da pomisle da smo u Saudijskoj Arabiji. Bio sam iznenadjen, pritom, tajming apsolutno nije bio dobar, uoèi žreba u Hamburgu koji smo dugo èekali i gde smo bili medju 21 najboljom reprezentacijom u Evropi. Mogao je da kaže bilo šta pre ili posle toga, ali pominjanje novca, pominjanje plata, mislim da je mnogo ružno. Nisam to od njega oèekivao, uvek sam imao lepo mišljenje o njemu".

05.12.2023. 15:30

Podeli: 

Info

Info

Dačić i dalje na respiratoru

Zdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića je za sada stabilno, izjavila je danas dr Vesna Ćeriman Krstić, pulmolog na Klinici za pulmologiju Kliničkog centra Srbije, za TV Prva.

Info

"Tamo daleko" u Kazahstanu

Na svečanom ručku predsednik Kazahstana Kasim Žomart Tokajev dočekao je srpsku delegaciju uz pesme "Ovo je Srbija" i "Tamo daleko".

Tehnopolis

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu