Energetski div se vraća
Američki energetski div ExxonMobil potpisao je Memorandum o razumevanju s Nacionalnom naftnom kompanijom Libije o ponovnom pokretanju aktivnosti u zemlji koje su zaustavljene pre više od decenije zbog rata i nestabilnosti.
17:07
6.8.2025.
325 d