31.05.2025.
15:05
Sledeći Cyberpunk 2077 vodi nas u novi grad
Cyberpunk 2077 je bila igra koju je CD Projekt Red uveliko predstavljao taktikom koju je koristio Rockstar - u centru marketinške kampanje najviše je bilo mesto radnje.
U pitanju je, naravno, grad Night City sa svim svojim atrakcijama i mogućnostima koje pruža, a taktika se isplatila pa će CDPR uzeti još jedan primer iz Rockstarovog priručnika - sledeću Cyberpunk igru će proširiti na drugi grad.
Night City je bio grad inspirisan kulturom američkog zapada, kao nekakav spoj Los Anđelesa i San Franciska. U nastavku bismo mogli otići istočno, kako je otkrio sam tvorac Cyberpunka, Majk Pondsmit.
"Prošle nedelje sam lutao po različitim odeljenjima CD Projekta i video šta imaju u pripremi... Proveo sam dosta vremena razgovarajući sa tipom koji kreira okruženje za igru i objašnjavao mi je novo mesto u Project Orionu", rekao je on u nedavnom intervjuu.
"Imamo još jedan grad koji ćemo posetiti. Video sam novu lokaciju i shvatio na šta pucaju. Nije poput Blade Runnera, već više kao Čikago koji je krenuo stranputicom. Rekao sam da bi to moglo da funkcioniše", zaključio je Pondsmit.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar