26.02.2025.
9:12
Assassin's Creed Shadows procurio na tržište mesec dana pre zvanične objave
U Sjedinjenim Američkim Državama pojavilo se nekoliko fizičkih kopija igre Assassin's Creed Shadows – gotovo mesec dana pre izlaska.

Templari su očigledno pronašli način da pomrse Ubisoftove planove u vezi sa Assassin's Creed Shadows. Igra je nekako uspela da "procuri" u opticaj 25 dana pre zvaničnog datuma izlaska.
Na tržištu Sjedinjenih Američkih Država tako se pojavilo više fizičkih kopija igre za PlayStation 5, koje se sada preprodaju. Nije poznato kako je do ovoga došlo, ali izgleda da su kopije "legitimne" jer su na internetu objavljene do sada neviđene snimke gejmpleja.
Ako se čuvate spojlera za Assassin's Creed Shadows, moraćete u narednih mesec dana biti pažljivi šta gledate po internetu. Lako je moguće da biste ključne delove priče AC Shadowsa mogli videti i pre samog igranja.
- Ako ste preuzeli ovu igru sa Steama, instalirali ste malver
- GTA 6 je najiščekivanija igra u istoriji, a evo kada bi mogla da se pojavi u prodaji
- The Sims 1 i 2 se vratili u novom ruhu: Igrači presrećni VIDEO
Ovakva curenja igara ne događaju se baš često, ali nisu ni retkost. Na primer, prošle je godine Space Marine 2 procurio na internet u nedovršenom izdanju dva meseca pre lansiranja te igre. Najpoznatija afera se pak dogodila pre skoro pet godina kada je bio ukraden The Last of Us Part II pa je priča bila spojlovana mesec dana pre izlaska igre.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar