Nova vest
Skijaški skokovi 0

1.12.2024.

23:36

Velinger pobedio u ski skokovima u finskoj Ruki

Nemački takmičar Andreas Velinger pobedio je u ski skokovima koji su u sklopu Svetskog kupa održani u finskoj Ruki.

Izvor: Beta

Velinger pobedio u ski skokovima u finskoj Ruki
Markku Ulander / imago sportfotodienst / Profimedia

Zbog jakog vetra održana je samo jedna serija skokova, a Velinger je pobedio skokom od 146,5 metara, odnosno sa 143,4 poena.

Austrijanac Štefan Kraft zauzeo je drugo mesto skokom od 145 metara i 138 bodova.

Treći je bio Karl Gajger iz Nemačke sa 134,3 poena i skokom od 136,5 metara.

Pobednik jučerašnjeg takmičenja Pius Paške iz Nemačke zauzeo je sedmo mesto sa 126 bodova, skokom od 144 metra.

Takmičenje u Svetskom kupu nastavlja se narednog vikenda u Visli.

 

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Fudbal

Šta je sa reprezentacijom Rusije?

Samo četiri dana nakon početka ruske invazije na Ukrajinu, 28. februara 2022. godine, FIFA i UEFA suspendovale su sve ruske reprezentacije i klubove iz međunarodnih takmičenja "do daljeg".

L'Equipe

21:28

31 min

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Google kažnjen sa četiri milijarde evra

Sud pravde EU odbacio je žalbu kompanije Google i potvrdio kaznu od 4,1 milijarde evra koju je Evropska komisija izrekla zbog zloupotrebe dominantnog položaja kroz operativni sistem Android.

Tanjug

21:30

30 min

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu