Vaterpolista Srbije Strahinja Rašović istakao je posle plasmana u finale Evropskog prvenstva u Beogradu da su sudije uticale na "ljutnju" njegovih saigrača i kasniji trijumf.
Podsetimo, krajem druge četvrtine je isključen kapiten Srbije Nikola Jakšić, koji zbog toga neće igrati u finalu, osim ukoliko ne bude usvojena žalba Vaterpolo saveza Srbije.
"Poremetilo nas nije, osim što nas je naljutilo, nije na nama da pričamo, isključili su nam najboljeg, jednog do trojice vodećih igrača, ali nas je 14-15, našu snagu ne čini jedan igrač, bili smo čvrsti do kraja", rekao je Rašović i istakao umor.
"Fokusirani smo i umorni, tako tumačite, istrošili smo se tokom celog turnira, ovo je sedma utakmica u 12 dana, ne znam ni ja, sedma jaka utakmica, i mi smo malo iscrpljeni, imamo dušu, i nama prija da se odmorimo sat-dva".
Dotakao se i same utakmice.
"Kontrolisali smo, bili smo čvrsti u odbrani što je najvažnije, nismo dali na sebe, znali smo gde su Italijani najopasniji u tim kontranapadima, posle smo ih iskontrolisali, sa Milanom na golu, mic po mic smo došli do pobede".
Izvor: B92.sport/DP
"Ono što je pričano, da odigramo našu najbolju utakmicu, to se i dogodilo. Pokazali smo ko smo i šta smo, koliko vredimo, došli smo do finala, borimo se za zlato, nema šta mnogo da se kaže, čestitao bih mom timu pre svega, čestitke Italijanima i hvala svima vama koji ste nas bodrili".
Pričao je kratko i o Mađarima.
"Nema šta, u finalu nema umora, to su najlepše utakmice, igramo pred našom publikom, u našem gradu, uživaćemo i ima da izginemo do kraja, u meso, od starta sa njima i to je jedini recept. Da ne ureknemo, svako takmičenje je priča za sebe, svako zlato je borba za sebe, borimo se za novo zlato za dva dana", rekao je Strahinja Rašović.
Košarkaši Partizana Arijan Lakić i Bruno Fernando sabrali su utiske posle najluđe utakmice sezone i velike pobede crno-belih nad liderom Evrolige Hapoelom.
Vaterpolo reprezentacija Gruzija na EP u Beogradu zauzela je 10. mesto, ali nije rezultat ono što je izdvaja već činjenica da u timu ima nekoliko naturalizovanih igrača sa ovih naših prostora.
Iako se nije činilo tako nako žreba, ispostaviće se da će ekipa Malmea biti najlakši Zvezdin rival u ovosezonskom izdanju Lige Evrope. Barem u zagrevanju pred taj meč.
Ostaje da se vidi na čiji će račun kineski proizvođači dalje povećavati prodaju – da li će najveći teret poneti tradicionalni evropski i američki brendovi ili će tržište ipak pronaći ravnotežu.
Nikada nije bilo lakše kupiti dobar TV po pristupačnoj ceni, ali veliki broj ljudi i dalje ne izvlači maksimum iz svojih uređaja jer ih ostavlja na fabričkim podešavanjima.
U Južnoj Koreji stupio je na snagu set zakona za regulaciju veštačke inteligencije, pre nego u bilo kojoj drugoj zemlji ili zajednici (regulative EU stižu postepeno tokom 2027).
Anker soundcore Liberty 5 još jednom potvrđuju da kvalitetne, multifunkcionalne true wireless slušalice ne moraju da imaju visoku cenu. Ovaj model jasno pokazuje koliko je TWS segment sazreo i koliko se granica između srednje i više klase sve više briše.
WhatsApp bi uskoro mogao da izgleda znatno drugačije. Meta je odlučila da "pozajmi" jednu od prepoznatljivih karakteristika Facebooka i implementira je u profile WhatsApp korisnika.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar