Siner je u meču sa Danilom Medvedevim delovao iscrpljeno, tražio je i medicinski tajm-aut, kada mu je meren puls.
Uspeo je da odigra na najvećem moguće nivou u tom trenutku, ali je izgubio posle pet setova u četvrtfinalu Vimbldona.
"Već jutros se nisam osećao baš najbolje. Imao sam problema. Onda umor, bilo je teško. Danilu ne sme ništa da se oduzme. Mislim da je igrao veoma pametno. Igrao je dobar tenis. To je to. Otišao sam sa terena. Fizio je rekao da je bolje da napravim pauzu jer me je gledao i video da nisam u formi. Mučio sam se fizički. To nije bio lak trenutak. Pokušao sam da se borim sa tim", rekao je Siner i dodao:
"Nisam se osećao dobro. Nisam povraćao. Vrtelo mi se u glavi. Kada sam bio van terena bilo mi je najteže. Kada sam se vratio, dao sam sve od sebe. Razočaran sam trećim setom. Imao sam nekoliko set lopti. Nisam ih iskoristio. U četvrtom sam se podigao, a u petom sam imao jedan loš servis gem, koji je odlučio meč".
"Nemate mnogo kontakta sa igračima. Prilično je prazno sada. Osećao sam se ovako i noćas. Nisam mogao da spavam koliko sam želeo. Dešavaju se ovakve stvari, nesreća".
Sineru je porasla energija u petom setu, međutim, Medvedev ga je jednim brejkom slomio.
"I mene je iznenadilo što sam produžio meč. Predavao sam dosta pre dve godine. Ne želim da se povučem ako je u pitanju samo bolest. Bio sam u stanju da igram. U petom setu sam se osetio malo bolje. Nivo energije je porastao. Bilo je uspona i padova. Nisam razmišljao o predaji. Publika mi je pomogla, pokušavala je da me pogura. Ne želite da se povučete u četvrtfinalu Grend slema", istakao je Siner.
Medvedev će u polufinalu igrati protiv Karlosa Alkarasa.
Memfis Depaj će, kako stvari stoje, igrati na Svetskom prvenstvu, ali javnost u zemlji "lala" još uvek nije sto posto sigurna u to dok ne vidi konačan spisak Ronalda Kumana.
Disciplinska komisija francuske lige potpuno je oslobodila Nemanja Nedović, pa će iskusni srpski bek imati pravo nastupa za Monako u plej-ofu prvenstva Francuske.
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cedevita Olimpiju (95:86) u majstorici četvrtfinala ABA lige i tako se plasirali u polufinale, gde ih očekuje okršaj sa Partizanom.
Košarkaški klub Crvena zveda malo pred ponoć se oglasio povodom izjave trenera Cedevita Olimpije Zvezdana Mitrovića date nakon majstorice četvrtfinala plej-ofa ABA lige.
Memfis Depaj će, kako stvari stoje, igrati na Svetskom prvenstvu, ali javnost u zemlji "lala" još uvek nije sto posto sigurna u to dok ne vidi konačan spisak Ronalda Kumana.
Večiti derbi u polufinalu ABA lige doneo je sve ono što regionalna košarka godinama nosi sa sobom: veliku tenziju, promene ritma i na kraju dramatičnu završnicu u kojoj je Partizan uspeo da sačuva prednost i savlada Crvenu zvezdu (100:94) za vođstvo od 1-0.
U prethodna dva finala uspešniji je bio beogradski klub, uključujući i prošlogodišnjih 3:0 u Zaječaru, pa je jasno da tim iz Novog Sada ima i dodatni motiv da konačno uzvrati udarac.
Marko Nikolić još jednom je oduševio fudbalsku javno i pokazao o kakvom se treneru radi, jer je sa još jednim klubom uspeo da dođe do šampionske titule.
Stellantis pokreće novu strategiju razvoja pristupačnih električnih automobila za Evropu, a inspiraciju pronalazi u legendarnim modelima poput Citroen 2CV i Fiat Panda.
Sindikat radnika kompanije Samsung Electronics zapretio je da će više od 40.000 članova stupiti u štrajk od 21. maja, ukoliko uprava ne prihvati njihove zahteve.
Komentari 14
Pogledaj komentare Pošalji komentar