Kecmanović je ekspresno izgubio od Janika Sinera, a najbolji teniser svet slavio je posle nešto više od sat i po i tri seta - 6:1, 6:4, 6:2.
Srpski igrač nije imao nikakve šanse u ovom meču, dok je Siner pokazao zašto je trenutno najbolji teniser na svetu.
Počelo je odličnim izadanjem Italijana, koji je u prvih 12 minuta nanizao četiri gema i na pravi način iskoristio izgubljenost i smušenost Kecmanovića.
Miomir je uspeo da uzme jedan gem, a Siner je posle 21 minuta imao prednost u setovima.
Sofascore
Nastavak je doneo buđenje našeg tenisera, koji se prilično konsolidovao. Držao je svoj servis, pratio ritam, ali je na kraju prvi poklekao.
U devetom gemu dozvolio je Janiku da mu oduzme servis, da bi Italijan u narednom gemu rutinski odservirao za 2-0.
Treći deo igre nije doneo ništa novo - Siner je držao sve konce igre u svojim rukama, dva puta je brejknuo Kecmanvoića i posle sat i 38 minuta iskoristio je prvu meč loptu za osminu finala.
Sa dešavanja iz Londona mogli ste da pratite u LIVE BLOG-u na B92.sport.
Završeno
20:44
Semafor
6:1, 6:4, 6:2
Wimbledon, 3.kolo
SET
GEM
Siner
3
0
Kecmanović
0
0
22:18
b92.sport/DĐ
22:10
6:1, 6:4, 6:2 - Pobeda Sinera
Janik Siner jeu ovom gemu do brejk loptu Miomiru, ali je brzo sve to rešio i došao do meč lopte.
Crveno-beli će morati da plate 135.500 evra zbog različitih stvari koje nisu bile u skladu sa propisima UEFA. Abu Fani kažnjen sa tri utakmice suspenzije.
Posle turbulentnih dana u Humskoj, situacija oko Saše Ilića i dalje nije dobila konačan rasplet. Ostavka šefa stručnog štaba, podneta nakon poraza od Mladosti iz Lučana, još nije prihvaćena, a čelnici Partizana pokušavaju da ubede klupsku legendu da ostane.
Španski tenis dobio je novo ime koje bi u godinama pred nama moglo da bude deo samog svetskog vrha. Rafael Hodar sa svega 19 godina već pravi rezultate koji ga stavljaju u društvo najvećih imena moderne ere.
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički rezultatom 4:0 na stadionu „Rajko Mitić“ i u dobrom raspoloženju dočekuju revanš sa Viktorijom Plzenj u plej-ofu za Ligu Evrope.
Najbolji teniser sveta Janik Siner plasirao se u drugo kolo Vimbldona posle velike borbe protiv Miomira Kecmanovića, a nakon meča nije krio koliko ceni partiju srpskog tenisera.
Posle turbulentnih dana u Humskoj, situacija oko Saše Ilića i dalje nije dobila konačan rasplet. Ostavka šefa stručnog štaba, podneta nakon poraza od Mladosti iz Lučana, još nije prihvaćena, a čelnici Partizana pokušavaju da ubede klupsku legendu da ostane.
Španski tenis dobio je novo ime koje bi u godinama pred nama moglo da bude deo samog svetskog vrha. Rafael Hodar sa svega 19 godina već pravi rezultate koji ga stavljaju u društvo najvećih imena moderne ere.
Svi navijači Ferarija, kojih ima mnogo kao sunce čekaju da ovaj najslavniji tim u istoriji Formule 1 napokon dođe do titule, ali kako stoje stvari čekanje će i dalje trajati.
"Ovo je ozbiljna tema kojoj pristupamo sa posebnom pažnjom i ne bih želeo da izlazimo sa nepotpunim informacijama dok razgovori traju", kaže Mijailović.
Ne treba sada dizati u nebesa na osnovu jedne utakmice, ali pohvala se mora iskazati. Zvezdaši su sa "Marakane" otišli zadovoljni, predstavom, ali i rezultatom. I velikim nadama koje polažu u Rijeru.
Ako tražite polovan automobil do 10.000 evra, ne morate da birate samo između modela kao što su Golf, Octaviia i Clio. Na tržištu ima zanimljivih, pouzdanih i praktičnih automobila koji prolaze ispod radara.
Vozače danas očekuju uglavnom dobri uslovi za putovanje, ali sa visokom dnevnom temperaturom. Zato bi za duže relacije trebalo da biraju jutarnje ili kasnije popodnevne sate, savet je AMSS.
Komentari 30
Pogledaj komentare Pošalji komentar