Nova vest
Tenis 0

30.6.2026.

14:05

Poljak iznenadio – Manarino dominantan

Počeo je drugi dan Vimbldona i Adrijan Manarino i Kamil Majhšak su ostvarili ubedljive pobede.

Autor:B92.sport

B92.sport
Poljak iznenadio – Manarino dominantan
Tanjug/Andrew Matthews/PA via AP

Adrijan Manarino je odigrao prvi meč dana protiv sunarodnika Tituana Drogea i za samo sat i po vremena pobedio sa 3-0.

Po setovima je bilo 6:2, 6:4, 6:1 za Francuza rangiranog na 40. poziciji na ATP listi, dok je Droge 116. igrač sveta.

Manarino će u narednoj rundi igrati sa boljim iz duela De Minor - Buručaga.

Nešto kasnije su snage odmerili Kamil Majhšak i Aleks Tabilo i poljski teniser je uspeo da dođe do pobede i plasmana u drugo kolo Vimbldona.

Majhšak je pobedio maksimalnim rezultatom 3-0, a po setovima bilo je 6:3, 7:5, 6:4 i iznenadio bolje rangiranog protivnika iz Čilea.

Ovaj meč je trajao sat vremena i 50 minuta.

Poljski teniser će u drugom kolu turnira u Londonu igrati sa Ljamasom ili Svajdom.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Tenis

Đoković "otpisan" FOTO

Iako iza sebe nema takmičarski meč od pre četiri meseca, Karlos Alkaras uoči početka US Opena uživa najveće poverenje tržišta prognoza. Španac je prema poslednjim podacima "Polymarketa" označen kao prvi kandidat za osvajanje poslednjeg Grend slema u sezoni.

B92.sport

8:30

39 min

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu