Velimir Zovko je nedavno smenjen sa mesta selektora Dejvis kup reprezentacije Hrvatske, nakon čega je izdao burno saopštenje na društvenim mrežama.
On je tom prilikom istakao da je smenjen uprkos tome što je imao punu podršku svih igrača, ali je BornaĆorić istakao drugu stranu priče u razgovoru za B92.sport rubriku "Reketiranje".
"Jesam, oko svega sam bio upoznat. Naš bivši selektor se bio oglasio i rekao da ima podršku svojih igrača, što nije bila istina. Nije imao podršku. Ja sam mu prvi rekao u Zadru na čelendžeru da nema moju podršku i da, uz dužno poštovanje, nemam ništa protiv njega lično, ali da bih ja hteo da bude neko drugi selektor i da on nema podršku", rekao nam je Ćorić i dodao:
"Neću imenovati druge igrače, ali nije imao podršku ni od drugih. Od mene sigurno nije imao, to sam ja rekao otvoreno, tako da ne znam zašto je s tim bio izašao. Nazvao sam ga posle tog teksta, pričali smo sat vremena tako da je sve okej, ali sam mu isto rekao ako me neko pita da ću reći da nema moju podršku. Ono što mogu reći sigurno je to da nisam bio sam u tome, a sad ko hoće da se oglasi, neka kaže".
"Da pređemo na nove stvari! Srećan sam što je Ivan Dodig postao selektor. Mislim da će biti sjajan za hrvatski tenis. On je jako dobar, neću reći dečko, nego muškarac (smeh) i mislim da će to biti stvarno super za nas i da će biti dobra atmosfera. Veselim se stvarno da idem na Dejvis kup. Mislim da će mi u ovom trenutku to baš dobro doći, malo biti s ekipom i neka promena tog okruženja", podvukao je Ćorić razgovor za B92.sport.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Karlosa Alkarasa i Janika Sinera jedno vreme nismo u potpunosti poštovali jer nisu bili dovoljno konstantni, a sada su učinili grend slemove dosadnim – baš zbog te konstantnosti.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Po prvi put u istoriji, prodaja elektrifikovanih vozila – hibrida, plug-in hibrida i potpuno električnih automobila – u jednom mesecu premašila je prodaju klasičnih benzinskih modela.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar