"Uh... Je*o te, ne mogu da pričam. Mislim da mi je ovaj poraz pao najteže ikada. OK, ovo je jedan meč, tesan, ali mi je najteže pao... Znam da nisam igrala dobro, ne moram o tome ni da pričam, ali borila sam se od početka do kraja, izvlačila drugi set, imala meč lopte... Uglavnom može brzo da me prođe, ali sada užas, odvratan osećaj, majke mi. Ne znam šta da ti kažem", kaže Danilovićeva.
Previše velikih prilika propustila je naša predstavnica.
"Imala je onaj ritern na 40-0 na liniju, pogodila je u 90 stepeni. Uvek se oseća nervoza kad je meč lopta, ali nikada nisam imala problem s tim, nikada se nisam blokirala – sada kao da jesam svaki put kada je bila. Imala je sreće u nekim trenucima, ali svaka joj čast jer je neke bitne poene odigrala bez straha. Definitivno nisam bila dobra na meč loptama, ali desi se."
Sofascore
Ne odgovara joj podloga na Flešing Medouzu.
"Generalno je meni brza podloga ovde na US openu, lopta leti, previše je živo, nikada nisam uspevala dobro da se snađem. Nije do Njujorka, ne znam... Jao, Bože."
Poraz će definitivno uticati na nju.
"Nisam ljuta, samo sam tužna. Nekada je lakše da te neko dobije 6:2, 6:2, a ovako, na poen do pobede... Proganjaće me ove meč lopte. Dug je ovaj put, ova Amerika, osećala sam da zaslužujem pobedu, ali očito – ne."
Olga je pobedila Japanku u Ruanu ove godine.
"Igrala sam s njom ove godine, znala sam s kim igram. Jako je dobro servirala, pogodila neke teške lopte, nije bez razloga top 100 igračica."
Nije sigurna što se tiče planova.
"Za dalje? Ne znam, mislim... Sad je Kina... Malo ću da treniram, pa ću da vidim šta ću i kako ću. Zeza me lakat poslednjih mesec-mesec i po dana, rebra me zezaju od Hobarta... Volela bih to malo da rešim. U Montrealu sam npr. išla na silu, obavezni turniri, pritisak, pa bih volela da rešim telo, pa ću da vidim", zaključila je Olga.
Košarkaši Crvene zvezde kalendarsku 2025. godinu završavaju derbijem ABA lige i utakmicom protiv Cedevita Olimpije, a očekivanja pred meč izneo je trener Saša Obradović.
NBA liga pokušava da reši problem "tankovanja" sistema da ekipe namerno gube da bi imale što bolji pik na draftu, a čini se da predloženo rešenje stvara još veće probleme.
Amazonov Zoox je opozvao 332 robotaksija jer su mogli da "pređu žutu razdelnu liniju i uđu u suprotnu traku ili da se zaustave ispred vozila koja nailaze iz suprotnog smera".
U francuskom selu Pon de Bare, koje broji tek oko sedamsto stanovnika i smešteno je na jugoistoku zemlje, tridesetak meštana pokrenulo je akciju deljenja jednog automobila.
Istaknuta članica italijanske poslovne dinastije Anjeli, Marija Sole Anjeli, preminula je u svom domu u mestu Tore in Pjetra nadomak Rima, u 101. godini života.
WhatsApp nastavlja da unapređuje funkciju Channels, a prema informacijama iz beta verzije aplikacije, korisnike uskoro očekuje nova, prilično zabavna mogućnost.
Komentari 9
Pogledaj komentare Pošalji komentar