Ponedeljak, 03.06.2019.

13:00

Đokovićev čas tenisa Nemcu za četvrtfinale Rolan Garosa

Novak Đoković, najbolji teniser sveta, plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je u tri seta savladao Jana-Lenarda Štrufa.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Julian Finney/Getty Images

Srpski teniser održao je čas tenisa Nemcu i za samo 96 minuta došao do trijumfa – 6:3, 6:2, 6:2.

Đokovića u četvrtfinalu očekuje bolji iz susreta Fabio Fonjini – Aleksandar Zverev.

Najbolji teniser sveta odigrao je savršen meč i niti u jednom trenutku nije dao protivniku šansu da zaigra svoj tenis.

Nemac je dobro krenuo meč, činilo se da ćemo gledati veliku borbu, međutim od sedmog gema prvog seta na terenu je postojao samo jedan teniser.

Đoković je napravio brejk za 5:3, potom ga je i potvrdio i prvi set dobio rezultatom – 6:3.

Dobru igru s kraja prvog seta, najbolji teniser sveta preneo je i u drugi. Novak kreće drugi period igre sa duplim brejkom i time reševa pitanje pobednika ovog seta. Do kraja rutinski odservirao i dobio ga sa 6:3.

Preslikana situacija viđena je i u trećem setu. Đoković odmah pravi dupli brejk i dolazi do velikih 4:0. Štruf do kraja seta osvaja još dva gema, što mu nije bilo dovoljno i Novak sa ubedljivih 6:3, 6:2, 6:2 prolazi u četvrtfinale.

Meč ste mogli da pratite putem našeg LIVE BLOGA.