Izvor: Miloš Šaranović

Autor:Miloš Šaranović

U polufinalu italijanskog Kupa igraće Beneton - Napoli i Sijena - Roma.

Pešićeva i Bodirogina Roma dobila je Klimamio u četvrtak uz 15 poena Dejana Bodiroge i 16 Vlade Ilijevskog, a iste večeri u polufinale se plasirala ekipa Montepaskija.

Armani Džins je sa Napolijem odigrao zanimljivu utakmicu. Đorđevićev tim je dobro počeo, a posle serije Napolitanaca (14:0) i igrača iz Milana (10:0), na poluvremenu je rezultat bio 40:38. I na novi uzlet ekipe Napolija (u 28. minutu bilo 61:46) Đorđevićev tim je odgovorio, pa se ušlo u neizvesnu završnicu.

Do 75:74 za Milano ekipe su se smenjivale u vođstvu, ali posle nove serije košarkaša Napolija nije bilo vremena za novi odgovor. Posle utakmice Saša Đorđević bio je veoma ljut na sudije.