Kraj karijere za Kavaja Lenarda? Već se priča o tome
Posle vesti da će Kavaj Lenard propustiti još neko vreme van terena zbog problema sa kolenom postoje glasovi koji misle da bi superstar Klipersa trebalo da porazmisli o penzionisanju.
Tako misli bivši košarkaš i dugo godina stručni komentator za NBA Kendrik Perkins.
"Mislim da bi Kavaj trebalo da razmisli o povlačenju iz košarke", rekao je Perkins koji je i ranije umeo da pošalje jake reči "u etar", često bez pravog osnova.
Ipak, najnovija situacija sa Kavajom, koja je samo nastavak njegove muke sa povredama u poslednjih pet godina, mnoge je, pa i Perkinsa, navela na pomisao o najgorem scenariju za nekadašnjeg MVP-ja i dvostrukog NBA šampiona.
Klipersi su nedavno objavili da će Lenard biti neodređeno vreme van terena zbog otoka desnog kolena i neizvesno je kada će lider tima biti u stanju da igra.
"Njegova budućnost je misterija", pišu američki mediji o Kavaju koji je još 2014. doživeo prvu ozbiljniju povredu zbog koje je duže odsustvovao.
Tada je pokidao ligamente šake, a dve godine kasnije takođe je bio neko vreme van igre zbog problema sa kvadricepsom. Najtežu povredu je doživeo 2021. kada je pokidao prednje ukrštene ligamente kolena, da bi potom, dve godine kasnije, zaradio i povredu meniskusa.
Perkins je ipak dobio odgovor na svoj pokušaj da savetuje Lenarda o tome šta da radi sa svojom karijerom - i to od bivšeg saigrača Čendlera Parsonsa sa kojim je gostovao u jednoj emisiji.
"Ti nisi prava osoba da kaže članu Kuće slavnih da uzradi tako nešto", poručio mu je Parsons.
Kada pomislimo na ideal japanskog ratnika iz feudalnih vremena, ne vidimo samo čoveka sa mačem. Vidimo nekoga ko ne govori mnogo, ali kada dođe trenutak, on ne izostaje.
Košarkaši Srbije nastavljaju put ka Svetskom prvenstvu u Kataru 2027. godine, a ovog petka od 19.00 čeka ih duelom protiv Turske u hali "Aleksandar Nikolić".
Košarkaši Partizana bili su blizu trijumfa nad šampionom Evrope, ali su na kraju crno-beli morali da pruže ruku Fenerbahčeu i čestitaju na 21. trijumfu u sezoni (81:78).
U Barseloni smo, gde je Xiaomi predstavio Xiaomi 17 seriju, kao i model razvijen u saradnji sa nemačkom kompanijom Leica. U fokusu su kamere i, što je posebno dobrodošlo, baterija.
Komentari 4
Pogledaj komentare Pošalji komentar